HAKKIMIZDA

EKEN ÇAĞ ENERJİ

ÇAĞIN İLERİSİNDE TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER SUNAR

Eken Çağ Enerji 2017 yılında güneş enerji santralleri, panel, jeneratör endüstriyel tasarım ile enerji verimliliği çözümleri yaparak, ülkemizde temiz enerji kullanımını artırmak amacıyla kuruldu.

Endüstriyel tesislerde anahtar teslim GES projelerini gerçekleştiren, enerji mühendisliği firması olarak hizmetlerine devam eden ve ayrıca uluslararası markalar ile çözüm ortaklığı oluşturarak, Türkiye ve dünyada yerli ve milli projelerle sektörde yerini almaktadır. 2021 yılında tüm otomasyon ve taahhüt tecrübeleri ile güncel solar enerji depolama, off-grid ve on-grid sistem kurulumu yaparak önemli başarılara imza attı. Çok kısa bir sürede enerji verimliliği, solar, danışmanlık, AR-GE ve üretim olarak 5 ana operasyonel birim içerisinde, alanında uzman mühendis ve teknik ekibi barındıran, kendini güncelleyen, teknolojiye ayak uyduran, yenilikçi yaklaşımlarla, yapay zeka alt tabanlı ürünlerle kendini geliştirmeye devam etmektedir. 

Eken Çağ Enerji olarak fabrika ve ev çatılarına güneş enerji sistemi kurup, insanların enerji ihtiyacını temiz ve yenilenebilir enerjiden karşılıyoruz. Aynı şekilde sahada konstrüksiyon ve panel montajı yaptığımız projeler arasında yer almaktadır. 

Önceliğimiz sürdürülebilir enerji ile gelecek nesillerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesini ve fosil yakıtlardan elde edilen enerjiyi kullanmadan, kaynakları tüketmeden, çevreye zarar vermeden ve temiz enerji kullanarak bugünün ihtiyaçlarını karşılamaktır. 

Çağın trendi olan güneş enerji sistemlerini ülkemizdeki insanlara ulaştırıyor, yatırımcıların rotasını belirleyerek danışmanlık ve kurulum hizmetleri veriyoruz. Genç ve dinamik bir ekiple uzun soluklu ve sağlam temellere dayanan çalışmalar sürdürmekteyiz. 

 
Şimdi bize katılın

Geleceğe yatırım
yapın, karlı çıkın!

0
GES PROJESİ
0
Yerli ve Milli Ürün
0
Mutlu Müşteri